Hakkımızda

Hakkımızda

  2010 Yılında Yaşasın yaşatsın spor kulübünü Antrenör Serhat KAYNAK tarafından kurulmuştur. Günümüzden bugüne kadar kurucumuz Serhat Kaynak Eğitim Hizmetinde çocuklarımızın genel kültür ve ahlaki değerleri için , fiziki ve zihinzel gelişimde katkıta bulunmuştur.Çocuklarımızın Daha iyi gelişimleri için uzman antrenör sayılarını gün geçtikçe artırmaktadır.

 İlimimizi Türkiyede ve Dünyada Temsil etmek için kurucularımızdan Serhat Kaynak 20 Haziran 2014 De Gençlik Spor İl Müdürlüğü Tarafından Tescillenmiş olan Ege Spor kulübü olarak İsim Değişikliğini yapmıştır. İsim değişikliği Yapılarak hızla Sağlıklı bir nesil, sağlıklı bir gelecek oluşturmak ise temel hedefimiz haline getirmiş bulunmaktayız. Aynı zaman da Kurucularımız tarafından Yüzmeden elde edilen gelirlerimizi engelli çocuklarımızın ve kimsesiz çocuklarımızında eğitiminde katkısında sağlamaktır.

 Kuruluştan beri bizimle birlikte olan ,bizi destekleyen ,bize cesaret veren , yardım eden , emeği geçen tüm Yöneticilerimiz , Serhat KAYNAK ‘a , Antrenörlerimize , Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İlm Müdürlüğü nezdinde, Atatürk Yüzme Havuzu tüm personeli ve Kuruluşumuzdan bu güne dek emeği geçen tüm fahri antrenörlerimize ve diğer dostlarımıza teşekkür ediyor ,Şimdiden Bütün Nesil Çocuklarımızın ve Sporcularımızın Başarılarının devamını dileriz.

EGE SPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞI