Denizli 01 – 04 yaş Bebek yüzme kurslarımız Denizli Yüzme Ege Spor Kulübü  2014 Den beri Üstün Hizmetlerimizle Hijyenik ve Kaliteli havuzlarımız ile  Uzman Antrenörlermiz Tarfından birebir bebek yüzme derslerini vermektedir. Bebekler İçin Küçük Havuzlarımız Mevcuttur. Bebekler İçin Yüzme Kayıtlarımız Devam Etmektedir.  

·         Bebeğiniz Bizimle Güvenle  yüzebilir!

Denizli bebek yüzme Ege Spor Kulubü ile eşsiz kadrolu eğitimiz ile bebeğinizin erkenden öğrenme ve gelişimine katkıda bulunurken aynı zaman da bebeğinize yüzmenin temeli olan suyun üzerinde durabilme yetisini kazandırır.

·         Denizli Bebek Yüzme  programı, öğrencinin yaşına göre ayrılan İki  temel sınıftan oluşmaktadır. Sınıflarımız  çocuklarımızın beceri ve tecrübesinin artmasına paralel ilerleyen 3’er aşamaya bölünmüştür. Her bir aşama 5 hafta sürmektedir. Dersler haftada 1 gün 30 dakika olarak uygulanmaktadır.

Derslerimiz, bebeklerimizin ve çocuklarınımızın görme, etkileşim ve doğal rekabet yolu ile öğrenme özellikleri göz önünde bulundurularak; becerilerini ve yetilerini daha hızlı geliştirmek ve onlara benzersiz bir sosyal aktivite ortamı sunmak amacıyla grup halinde ve ebeveyn katılımlı olarak gerçekleştirilmektedir.

Gruplar, benzer nitelikteki öğrencilerin bir araya getirilmeleriyle oluşturulmaktadır. Her bir öğrenci için maksimum tekrarlama esası, beceriyi pekiştirmekte ve iyileştirmekte anahtar bir yöntem olarak uygulanmaktadır. Ders gruplarındaki öğrenci sayısı kullanılan havuz koşullarına göre 3 ila 8 arasında değişmektedir.

Denizli Ege Spor Kulübü Bebek Yüzme 1. Sınıf

4 – 18 Aylık Bebek Sınıfı

1 : Bebeğin ve ebeveynin suda kendilerini rahat hissetmelerini, ortama alışmalarını ve ebeveynin bebeğini suda rahatlıkla tutmasını sağlama. Bebeği suyla ve farklı uyaranlarla tanıştırma. Yüz üstü ve sırt üstü ayak çırpma ve bunu sözcüklerle destekleme. Bebeğin tutma reflesksini geliştirme, dalma refleksini de komutla bağdaştırarak suyun altına rahatlıkla dalmasını sağlama.

2 : Önceki aşama içeriğine ilaveten, bebeğin suyun içinde daha özgür olması için ortam sağlama. Eğitmenden ebeveyne kısa yüzüşler gerçekleştirme. Yüz üstü ve sırt üstü ayak çırpma ve bunu daha uzun sürelerde gerçekleştirmesine yardımcı olma. Bebeğin nefes kontrolünü geliştirme.

3 : Önceki aşamalara ilaveten, havuz içerisinde kendi sınırlarını belirlemesine yardımcı olma. Suda ne kadar hareket edebileceğini keşfetmesi için ortam sağlama. Dalma refleksini kullanarak suyun altında daha uzun süre yüzmeyi geliştirme.

Özel Ders Olarak Verilmektedir.
Anlaşmalı havuzlarımızda uygulanır